فعالیتهای داوطلبانه

توضیحات:

 • فعالیتهای داوطلبانه

  مجتمع فرهنگی تربیتی بهاران سرمایه اصلی خویش را از مشارکت های مردمی و فعالیت داوطلبان علاقمند می گیرد .
  این عزیزان با اختصاص وقت، تخصص یا نیروی خویش علاوه بر یاری بهاران ، از صرف هزینه های بیشتر و یا استخدام نیروهای جدید جلوگیری می کنند که این کمک بسیار بزرگی به خانه بهاران می باشد .
  گروهی از داوطلبین، با فعالیت در بازارچه های بهاران و همایشهای فصلی آن ، علاوه برکسب درآمد برای این مجتمع فرهنگی تربیتی ، با ارائه بروشور و دادن توضیحات کامل به افراد بازدید کننده ، بر تعداد اعضای موسسه می افزایند .
  گروه دیگری از داوطلبین، با رساندن پیام خانه بهاران به دوستان و گروه های مختلف اجتماعی و گرفتن اشتراک های گروهی یا فردی قدم موثری در جهت حمایت از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست بر می دارند. در واقع این عزیزان به نوعی سفیر بهاران بوده و در معرفی آن به جامعه سهم سازنده ای دارند .
  از گروه داوطلبان می توان به پزشکان و متخصصین و اساتید هنرمندی اشاره کرد که پاره ای از وقت و تخصص خود را در اختیار فرزندان بهاران قرار می دهند تا علاوه بر حمایت از این کودکان ، از بار مالی موسسه بکاهند . شایان ذکر است خانه بهاران از تعداد زیادی مشاور روانشناس مطرح و کاردان به صورت داوطلبانه بهره می برد .
  یاور گرامی در صورت تمایل به فعالیت داوطلبانه لطفا با دفتر مجتمع فرهنگی تربیتی بهاران تماس حاصل فرمایید.همکاران ما با ثبت نام شما در لیست داوطلبین، با توجه به نیاز موسسه و تخصص شما عزیزان با شما تماس خواهند گرفت.


 • تهیه و تنظیم توسط بهاران
  تماس : 03134509190
  انتشار خبر در :